Nasi specjaliści

Nasi specjaliści

Personel pielęgniarski

Personel pielęgniarski

Troskliwą opiekę pacjentom urologicznym zapewnia doświadczony personel pielęgniarski: mgr Monika Matulka – pielęgniarka oddziałowa, mgr Magdalena Kaluga oraz Anna Rosińska.

mgr Monika Matulka, Pielęgniarka Oddziałowa

Posiada bardzo duże doświadczenie w klinikach i szpitalach chirurgicznych. Pracowała m.in. w Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc Gruźlicy w Otwocku, w Klinice Chirurgii Transplantacyjnej i Wątroby CSK, w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii. Od 2018r jest pielęgniarką oddziałową i kieruje zespołem pielęgniarskim w oddziale urologii w szpitalu EMC w Piasecznie. Oprócz doświadczenia posiada uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach z zakresu pielęgniarstwa. Uwielbiana przez pacjentów, lubi sport i podróże, w wolnych chwilach czyta książki i chodzi do kina.

mgr Magdalena Kaluga

Ukończyła Wyższą Szkołą Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim na kierunku pielęgniarstwo. W roku 2015-2016 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia. W 2020 r rozpoczęła specjalizacje w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego.Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w oddziale chirurgiczno – ortopedycznym. Od 2018r pracuj w szpitalu św. Anny w Piasecznie w oddziale urologicznym. Ukończyła pełny zakres kursów pielęgniarskich. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla pacjentów. Uwielbia taniec i podróże.

Anna Rosińska

Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe nr.15 na Wydziale Pielęgniarstwa w Warszawie otrzymując dyplom pielęgniarstwa. Edukację kontynuowała w Uniwersytecie Technologiczno-humanistyczny im. K.Puławskiego uzyskując tytuł licencjata pielęgniarstwa. Dodatkowo ukończyła liczne szkolenia i kursy doszkalające z leczenia ran, szczepień, krwiodawstwa i endoskopii. Posiada bardzo duże doświadczenie w pracy w oddziałach chirurgicznych. W szpitalu św Anny pracuje od 2017r gdzie z ogromnym zaangażowaniem i empatią otacza opieką pacjentów oddziału urologii.

Umów wizytę
do specjalisty

Pozostali lekarze: