Szkolenia

Szkolenia

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Centrum Urologii Zaawansowanej to część Szpitala św. Anny, który posiada status centrum referencyjnego leczenia kamicy układu moczowego i łagodnego rozrostu stercza. Zespół naszego oddziału tworzy grupa znakomitych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Robią to między innymi w ramach szkoleń z zakresu nowoczesnych zabiegów endourologicznych. Niezaprzeczalnym dowodem ich wysokiego poziomu i skuteczności jest szerokie grono lekarzy z całego świata, którzy poszerzają w naszej jednostce swoją wiedzę medyczną. Dołącz do nich i korzystając z naszego wsparcia zdobywaj nowe umiejętności.

Prowadzimy szkolenia dla urologów z całego kraju i międzynarodowych firm

Szpital św. Anny w Piasecznie jest partnerem firmy Olympus Polska w zakresie szkoleń dla lekarzy i pielęgniarek w procedurach urologicznych.

Zobacz certyfikat

Szpital Św. Anny jest ośrodkiem referencyjnym dla procedury biopsji fuzyjnej Systemu Koelis dla firmy Meden Inmed.

Zobacz certyfikat

Szpital Św. Anny jest pierwszym ośrodkiem dla Boston Scientific dla procedury krioterapii.

Zobacz certyfikat

Szpital Św. Anny jest ośrodkiem szkoleniowym RIRS dla COOK Medical Urology.

Zobacz certyfikat
Formularz zgłoszeniowy

Interesuje Cię szkolenie? Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz.

Opinie o szkoleniach

"Moje wrażenia ze szkolenia EMC są bardzo dobre. Wysoki poziom merytoryczny szkolenia i zdobyta podczas niego wiedza pomogły w implementacji nowych procedur w naszej klinice. Wielu moich kolegów chciałoby mieć możliwość wzięcia udziału w tak wartościowym kursie. Dziękuję serdecznie za gościnność i profesjonalizm!"
Lek. Alin Axenti, Mołdawia
"Odbyte w Piasecznie warsztaty oceniam jako bardzo przydatne i interesujące. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieć jeszcze okazję do współpracy. Dziękuję serdecznie za szkolenie!"
Prof. Malikh Mokhamad Aref, Kazachstan
"Udział w warsztatach urologicznych w Piasecznie kompletnie spełnił moje oczekiwania. Były one bardzo dobrze zorganizowane. Zyskałem wiele użytecznych porad i wskazówek, odbyłem również  praktyczny trening. Koledzy i sztab organizacyjny bardzo przyjaźni. Polecam to szkolenie wszystkim zainteresowanym podniesieniem swoich umiejętności związanych z metodą RIRS!"
Lek. Aleksandar Vuksanovic, Serbia
"Warsztaty były dla mnie naprawdę użyteczne. Zarówno prezentacje, jak i zabiegi dały nam wgląd w nowoczesną medycynę - byłam w stanie nauczyć się wielu nowych rzeczy o urologii. Co więcej, możliwość rozmowy oraz wymiany wiedzy z urologami z innych krajów była znakomitą okazją do poszerzenia sieci kontaktów. Jeżeli miałabym szansę, uczestniczyłabym w szkoleniu ponownie!"
Lek. Petra Terezia Kovács, Węgry
"Pełen profesjonalizm. Maksymalna wydajność. Perfekcyjne wykorzystanie czasu. Zespół EMC na poziomie światowym. Doskonała organizacja, wszystko na czas, pełne wykorzystanie miejsca, absolutny konkret. Dziękuję za możliwość zobaczenia w akcji i oceny na żywo, ze szczegółami produktów firmy Cook."
Lek. Adam Jędrzejczyk, Polska
"Szkolenie URS w Piasecznie było bardzo interesujące. Doświadczenie kolegów, którzy rocznie wykonują ponad 1000 takich zabiegów jest ogromne! Nauczyłem się naprawdę dużo. Od strony organizacyjnej wszystko zostało bardzo dobrze przygotowane i przebiegło absolutnie bezproblemowo. Wielkie uznanie!"
Lek. Piotr Węgrzecki, Austria
"Serdecznie zapraszam wszystkich lekarzy urologów zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności oraz poszerzaniem specjalistycznej wiedzy na szkolenia organizowane przez Polskie Centrum Urologii Zaawansowanej przy Szpitalu Św. Anny w Piasecznie, prowadzone we współpracy z naszymi partnerami."
Ewelina Górska-Wojton, kierownik rozwoju usług i sprzedaży
"Szpital EMC Piaseczno daje nam, zespołowi urologów, możliwość rozwoju zawodowego oraz śledzenia najnowszych trendów i praktyk. Uczestniczymy w szkoleniach na całym świecie, aby wprowadzać najnowocześniejsze rozwiązania i technologie do codziennej pracy. Stale rozwijamy ofertę szkoleń o najnowsze, potwierdzone klinicznie zabiegi diagnostyczne i operacyjne, dzięki czemu Polska urologia jest na światowym poziomie."
Marek Zawadzki, specjalista urolog FEBU
"Wiemy, jak ważne jest dzielenie się wiedzą – organizując szkolenia dla innych lekarzy przyczyniamy się do rozwoju urologii w Polsce i zapewniamy dostęp do wiedzy specjalistom, którzy nie mają szansy uczestnictwa w podobnych wydarzeniach na arenie międzynarodowej."
Przemysław Zugaj, specjalista urolog FEBU